Buvęs Lietuvos premjeras: aferistas buvau nuo pat jaunystės (125)

30476
2015 m. rugpjūčio 12 d. 09:52
Vienas iš sąjūdžio lyderių ir Baltijos kelio organizatorių, tapęs ministru pirmininku sunkiausiu Lietuvai momentu, dabar duonai užsidirba konsultuodamas verslininkus. Aleksandras Abišala tikina, kad visą gyvenimą plaukė pasroviui ir niekada nekėlė sau didelių tikslų.

Kalbėdamas su žurnalistu Rimvydu Valatka, jis atvirai prisipažino, kad nuo pat jaunystės buvo aferistas. „Aferizmo jausmas išliko ir dabar, guzai padeda apsiraminti, bet jausmas dar išliko“, - tikino jis.

Aktyviu politikoje save laikančio lietuvio svajonė – kad Lietuvoje atsirastų partija, kuri norėtų laimėti ne artėjančius, o dar kitus rinkimus, ir kad tautiečiai pagaliau imtų balsuoti ne širdimi, o protu. „Svajonės nerealios“, - atsidusta jis.

Nepriklausomybės 25-mečio proga DELFI TV pristato projektą „Mano pergalės kelias“, kurio metu išgirsite apie 25 Lietuvos vėliavas ir jų savininkus.

Projekte atskleidžiamos asmeninės istorijos apie laisvų žmonių pasiekimus ir lietuvišką trispalvę. Projekto tikslas – parodyti, kad kiekviena Lietuvos vėliava yra skirtingo žmogaus istorija, talpinanti aistrą ir užsidegimą, vertus prisiminti darbus bei pasididžiavimo savo šalimi jausmą.

Vėliavų savininkus, aistringus savo srities profesionalus, kalbina ir istorijomis su jumis dalinasi Rimvydas Valatka.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai