LOGIN 2022. Didžiausias populiariosios kultūros renginys Baltijos šalyse jau netrukus – kuo nustebins šiemet? (0)

9574
2022 gegužės mėn. 14 d. 13:30
LOGIN 2022 laidą pradėsime nuo pokalbio apie didžiausią ir populiariausią kultūros renginį Baltijos šalyse – „Comic Con Baltics 2022“, kuris vyks jau gegužės 21 dienomis. Studijoje svečiuojasi renginio organizatoriai Tomas Vievesis ir Šarūnas Tamulis.

Pakviesime ir dar vienai pažinčiai – sėkmės istorijai. LOGIN 2022 konferencijoje pažadame tokių sėkmės istorijų netrūks. Tomo Kazlausko vadovaujama žmonių grupė viename iš bankų diegia naujovišką klientų konsultavimą – į jūsų klausimus atsako robotas. Tomas mums atskleidė, kad jų banke dirbantis robotas yra suprogramuotas suskelti juokelį. O ar mes mokame bendrauti su robotais? Tomo istoriją pasakoja žurnalistė Daiva Ausėnaitė.

Rubrikoje Asmenybė – naujasis Europos komisijos Lietuvoje vadovas Marius Vaščega, kuris sako, kadskaitmenizacijos procesui Europos sąjungoje trūksta investicijų ir aiškaus sureguliavimo. Jis sako, kad LOGIN konferencijoje norės padiskutuoti apie tai, ar turi visoje Europos sąjungoje būti vienodos taisyklės robotams, dirbtiniam intelektui. Europoe turime robotų gamyklų, turime pirmąsias Europos politikų pastangas sureguliuoti dirbtinio intelekto veiklą. Ką dar gali Europa nuveikti šioje srityje?

Na ir kaip visada laidos žiūrovai išvys portalo login.lt redaktoriaus Ernesto Naprio paruoštas svarbiausias šios savaitės technologijų naujienas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai