Kai laukia ilgas vakaras ar užsuka svečiai, gaminame užkandžių padėklą. Kad nereikėtų gaišti laiko, daug paprasčiau supjaustyti jau paruoštus sumuštinius, o gerta patiekti ką tik ant grilio pakeptas daržoves. Toks užkandžių padėklas vilioja ir kvapais, ir spalvomis.

Jei nežinote, kaip paruošti užkandžių lėkštę, būtinai pasinaudokite Pauliaus ir Pavels patarimais. Patikėkite – jokio vargo, jokios gaišaties ir užtruksite vos kelias minutes. O susirinkusieji mėgausis tokia užkandžių lėkšte ir dėkos iš malonumo.

„Daržovių ir jautienos užkandis – kaip čeburekas, bet kur kas mažiau riebalų“, – sako laidos kūrėjai. Šis užkandis pravers daugeliu atvejų – jį galima patiekti pietums ar vakarienei, įsidėti į pietų dėžutę ar neštis į pikniką. Sotų pyragą pjaustykite gabalėliais.

Paprastai ir greitai paruošiamas keptų daržovių iešmelis su sumuštiniais – nereikės jokių marinatų. Paprasta, o itin sotu ir gardu. Keptų daržovių iešmelius su sumuštiniais valgykite iškart, tačiau jie nepraranda kokybės ir kurį laiką pastovėję.

Spurgų šimtakojis – vaikų džiaugsmui nebus galo. Jei pagaminsite tokį šimtakojį, neabejotinai sulauksite daug džiaugsmo ir šypsenų. Ir ne tik iš vaikų. O svarbiausia, kad paruošti be galo paprastai ir greita.

Spurgų ir kreminio sūrio desertas – dangiško skonio gardumynas. Kartais tiek nedaug tereikia iki pilnatvės jausmo – tik burnoje tirpstančio spurgų ir kreminio sūrio deserto. Gaivios uogos, šilkinės tekstūros kremas ir gardžių spurgų su įdaru gabalėliai. Virtuvės šefai dalijasi fantastiško skonio spurgų ir kreminio sūrio desertu.

Jei netikėtai iškyloje susizgribote, kad neturite deserto, ne bėda – gaminkite spurgų iešmelius. Užtruksite vos kelias minutes, o gardžiuositės iki paskutinio gabalėlio. Beje, tokie spurgų iešmeliai – puikus būdas nevalgiems vaikams pasiūlyti vaisių.

Kai karšta, gelbsti ledai arba spurgų ir ledų desertas. Tereikės vos poros ingredientų ir galėsite gaivintis nuostabiu desertu. Spurgų ir ledų desertą skanaukite iškart vos pagaminę.