Keturios sienos. Pinigus „įdarbinti“ norinčius lietuvius vilioja naujos galimybės: šiandien investuoti į NT nuomą galima ir jo neįsigyjant (0)

39118
2021 kovo mėn. 3 d. 12:00
Ekonomistų teigimu, lietuvių indėliai pernai metais kaip reikiant šoktelėjo. Ką tai reiškia? Karantinas, laisvalaikio pramogų, pirkinių, kelionių galimybių apribojimas ir taip išlaidauti be reikalo nelinkusius lietuvius privertė dar labiau taupyti.

Tad šiandien turime ne kuklaus dydžio santaupų krepšelius, tačiau susiduriame su kita problema – kur dėti sutaupytus pinigus, kad jie atneštų finansinę grąžą arba bent jau laikui bėgant nenuvertėtų? Viena iš sričių, kur investuoti – nekilnojamasis turtas. Tačiau be tradicinio būsto nuomos modelio, Lietuvoje yra dar viena galimybė investuoti į NT nuomai.

Kaip tai veikia, kokią grąžą gali gauti kiekvienas iš mūsų, investavęs tokioje platformoje, ir kaip išvengti rizikų, laidoje „Keturios sienos“ pasakoja tokios platformos Lietuvoje „Inrento“ vadovas Gustas Germanavičius ir Lietuvos banko Investicinių paslaugų ir bendrovių priežiūros skyriaus vyriausioji teisininkė Jovita Aleksiūnė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai