Valdos Bičkutės interviu: niekada nesvajojau apie šeimą ir motinystę, todėl žinia apie nėštumą prilygo stebuklui (31)

33857
2019 m. rugsėjo 13 d. 14:53
„Jei būčiau sužinojusi, kad aš pastojau, kai man buvo mažiau nei trisdešimt, tai būtų prilygę katastrofai. Kad mano vaidmenį vaidins kita aktorė, kol aš būsiu motinystės atostogose“, - drąsiai pradeda interviu žinoma teatro ir kino aktorė Valda Bičkutė ir neslepia savo gyvenime patyrusi itin daug spaudimo, kad jau laikas tuoktis ir gimdyti vaikus.

Jau po keturių mėnesių pora ant rankų sūpuos, kaip gydytojai prognozuoja, dukrą, kurią planuoja pavadinti Marija.

„Jei kas būtų man pasakęs, kad susituoksiu su buvusio vaikino draugu ir dar tapsiu mama, būčiau tik nusijuokusi ir nepatikėjusi“, - sako Valda, ir rodydama savo virtuvę prisipažįsta - jų namuose ši vieta - tik graži dekoracija, o ji tikrai nėra itin šeimyniška moteris.

Valda savo pirmagimio sulauks būdama 39-erių, jos vyrui, poetui ir dramaturgui Mindaugui Valiukui šiuo metu yra 43-eji. Pora neslepia sulaukę įvairių apkalbų. Tačiau Valda sako niekada nesvajojusi anksti ištekėti ir tapti mama.

„Priešingai - vengiau to visais įmanomais būdais ir jau buvau susitaikiusi, kad vaikų gal ir nebeturėsiu“, - sako Valda.

Kodėl išgirdęs klausimą apie tai, kaip mūsų valstybė vertina menininkus, ir ar gali jiems užtikrinti orų gyvenimą, Mindaugas susinervina - paprašo trumpam sustabdyti interviu ir išgerti arbatos?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - naujas interviu su gerai žinomu, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiu žmogumi.

Rekomenduojame

Naujausi