Tėvo palikto Manto Jankavičiaus interviu: galbūt net nebūčiau scenoje – noriu jam įrodyti, kad esu šio to vertaskita tema: pasižvalgykime po išskirtinius lietuvių namus (2)

78951
2020 m. kovo 6 d. 12:22
Išskirtinis dainininko Manto Jankavičiaus interviu:

„Galima karjerą paaukoti, koją nusipjauti, susirgti koronavirusu, bet šeima, nu vat dantimis ir nagais.“

Kodėl iki šiol jaučia skausmą, kad tėvas jį paliko?

„Tos žaizdos, jos nori nenori. lieka. Jei ne tėvas, gal net nebūčiau scenoje. Aš visą gyvenimą noriu jam įrodyti, kad esu šio to vertas“, - sako Mantas.

Kodėl Mantą kiekvieną sekmadienį galima sutikti bažnyčioje, kaip jis metė rūkyti, bei žvaigždžių vakarėlius su besiliejančiu alkoholiu? Ir kaip Mantas auklėja savo trejus metus?

Kita tema - pasižvalgykime po itin prabangius lietuvių namus. Interjero dizainerė Eglė Prunskaitė pataria, kaip įsirengti stilingus namus ir kiek pasiruošti tam pinigų, o nekilnojamojo turto agentūros „Solds“ įkūrėja Agnė Navickienė pasakoja, kokių įnorių turi tie lietuviai, kurie už būstą yra pasiruošę mokėti milijoną eurų, ar net daugiau.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai