Rasa Arlauskienė: prabangia ponia tapau ne už vyro pinigus, o buitis ir grindų skuduras — tikrai ne man (205)

52160
2019 m. gegužės 10 d. 15:14
Žinoma renginių organizatorė Rasa Arlauskienė prisipažino, kad prabangiuose elito vakarėliuose jai dažnai dėmesį rodo kur kas jaunesni vyrai. Gal dėl to, kad ji visada slepia savo amžių? Ir kodėl ji iš vyro sulaukia priekaištų ir pavydo?

„Aš atrodau tikrai geriau, nei mano tikrasis amžius. Tačiau dar prieš dešimtmetį negavau išsvajoto užsakymo, nes man pasakė - ji per graži, kad dirbtų", - atvirauja viena sėkmingiausių renginių organizatorių, kurios vardas siejamas su elito vakarėliais ir prabanga.

Rasa atvirai pasakoja, kokioms kančios dėl grožio save pasmerkia ji ir kitos žinomos moterys: „Aš mažai valgau, mažai miegu - keliuosi tarp 5 ir 7 valandos ryto. Aš sportuoju, ir tikrai prisižiūriu, stebiu savo svorį, rūpinuosi oda, plaukais – viskuo."

Ir ką jai teko paaukoti dėl to, kad taptų elito ponia?

„Man patinka kokybiškas gyvenimas, jis visiems patinka, tik ne visiems yra pasiekiamas. Tačiau ir aš turiu nuolat stengtis, kad jį turėčiau", - sako Rasa.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai” - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - naujas interviu su gerai žinomu, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiu žmogumi.

Daugiau

Naujausi