Kodėl manekenė Starkutė džiaugiasi neturėdama šeimos ir vaikų, o renginių organizatoriai Jaunius ir Grigaliūnienė dėl karantino griebiasi už galvų? (117)

54830
2020 m. balandžio 24 d. 14:00
Viena sėkmingiausių Lietuvos manekenių tituluojama Simona Starkutė, yra netipinė gražuolė Lietuvos pramogų pasaulyje. Simonai 34-eri, ir ji sako ne be priežasties neturinti šeimos ir vaikų. Simona neslepia - ją erzina stereotipai, peršami moterims, ir visai nepergyvena, kad daugumos iš jų galbūt ir neatitinka.

„Aš niekada, nė su vienu vyru, nenorėjau turėt vaikų“, - sako Simona.

Vaikystėje skurdą patyrusios gražuolės taupymo pamokos lietuviams.

„Aš puikiai žinau, ką reiškia ir nevalgyti dvi paras. Aš šito dalyko bijau, kad man gyvenime tai nepasikartotų“, - sako Simona.

Kita tema: Kodėl renginių organizatoriai dėl karantino griebiasi už galvų?

Prodiuseris Gediminas Jaunius neslepia - karantinas sunkiai suderinamas su jo iki šiol buvusiu gyvenimo būdu, tad šis laikotarpis jam išties labai nusibodo.

„Kažkas pasakė tą frazę - sustabdykit pasaulį, noriu išlipt, bet aš sakau, tas, kas nori - tegul išlipa, o mes norim suktis toliau“, - sako žinomas vyras.

Gediminas ir neslepia, kad renginių organizatoriai jaučiasi ignoruojami valdžios ir teigia, kad iki šiol buvo maitinami tik pažadais.

„Pajamų nulis, veiklos nulis“, - sako „Olive“ agentūros vadovė Agnė Grigaliūnienė. Profesionalūs renginiai apima labai didelę grandinę verslų, kurie veikia kartu. Ir mes nešimės tuos verslus žemyn kartu, kai mes pradėsim, kaip sakyt, mirinėt.“

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi