Kasdienybės herojai. Viengungiškas Vyšniuko gyvenimas po skyrybų ir tinklaraštininkės Ievos Swan populiarumo paslaptis (21)

34984
2020 m. liepos 31 d. 15:00
Sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas atveria namų duris ir prabyla apie širdies skausmą po skyrybų.

„Jeigu kas ir buvo mano santykiuose, aš visada kaltinu tiktai save, aš niekada nekaltinu kito“, - pradėdamas pokalbį apie po aštuonerių metų nutrūkusią santuoką patikina Ramūnas.

Kaip gi atrodo tas viengungio gyvenimas ir ar nespjauna Ramūnas į į tokią mintį, kad kada nors vėl ves?

„Ne, tai aš nespjaunu. Aš toksai žmogus, jeigu sportuoju, tai sportuoju, jeigu ilsiuos tai ilsiuos, jeigu myliu, tai irgi visa širdimi“, - sako laidos herojus.

Kita tema: kaip darbą biure metusi Ieva Swan tapo socialinių tinklų žvaigžde? Ar puiki išvaizda ir nepriekaištingas stilius sukūrė jai darbo vietą?

„Manau, kad galima teigti taip“, - prisipažįsta Ieva.

Dvi socialinių tinklų žvaigždės po vienu stogu - būna ir taip. Ieva Swan kadaise buvo pristatoma kaip atleto Artūro Swan žmona, o dabar prisipažįsta savo žinomumu lenkianti sutuoktinį. Kaip atrodyti nepriekaištingai savo išvaizdai neišleidžiant tūkstančių, ir kaip uždirbti iš savo hobio?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai