Kasdienybės herojai. Vestuvių prabanga: 10 tūkst. eurų fotografui, 16 tūkst. - koncertui ir tiksli numerologės data tuoktuvėms (4)

33355
2021 birželio mėn. 28 d. 21:00
Vestuvės per pandemiją. Vienu geriausių JAV vestuvių fotografu vadinamas lietuvis Mantas Kubilinskas uždirba po dešimt tūkstančių eurų per dieną.

„Tai amerikietiška svajonė - nori pinigų, nori šlovės, nori laimės, tai turi atsisakyti labai daug ko. Realiai, visko. Tai tu tiktais dirbi, valgai ir miegi. Jokių draugų, santykių ir asmeninio gyvenimo“, - laidoje pasakos Vašingtone didžiulės sėkmės sulaukęs lietuvis.

Kaip garsi numerologė Galina Šmidt savo dukrai Anai per karantiną išskaičiavo vestuvių datą? Ir kodėl Ana taip ilgai ieškojo savo išrinktojo?

Vestuvių planuotoja Laura Vagonė apie prabangiausias šventes ir tendencijas - 16 tūkstančių eurų už grupę „Sel“ ar 300 tūkstančių eurų už vestuves Lietuvoje - ne riba.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai