Kasdienybės herojai. Valatka - apie gurmanišką gyvenimą, trečią santuoką ir griežtą discipliną bei lietuvės drama Švedijoje (0)

69865
2023 vasario mėn. 27 d. 21:00
Rimvydas Valatka ko gero labiausiai įpratęs viešai kalbėti apie politiką ir esminius mūsų šalyje vykstančius procesus.

Tačiau mes panorome palikti formalias temas kitoms laidoms ir leistis į asmeniškumus. Kaip gi gyvena Leituvos nepriklausomybės akto signataras, kurį daug jaunų žurnalistų laiko savo autoritetu? Kodėl jis laikosi griežto dienos rėžimo, eina su studentais į barus ir būdamas 66-erių nė velnio nelėtina gyvenimo tempo? Mums buvo be galo įdomu, tikiuosi, patiks ir jums.

Kita tema: Dianos Maria Olsson istoriją mūsų laidoje jau girdėjote. Šios lietuvės filmas neseniai pelnė tarptautinį pripažinimą kino festivaliuose. Tačiau Dianos gyvenimas toli gražu neprimena sėkmingos istorijos. Nes scenarijų kino filmui jai padiktavo jos pačios gyvenimo drama. Kai bėgusi nuo ją nužudyti bandžiusio vyro iš Švedijos galiausiai neteko savo mažyčio sūnaus.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai