Kasdienybės herojai. Vaivos Budraitytės 2021 metų horoskopas, sveikatos receptai bei auksinės etiketo žinovės pamokos (4)

57304
2020 m. gruodžio 18 d. 15:00
Į astrologės Vaivos Budraitytės namus Vilniuje kelią žino nemažai astrologija besidominčių lietuvių - dideliame name ji kartu su vyru Gaudentu ne tik gyvena, bet ir priima norinčius kortose ar astrologiniuose skaičiavimuose pamatyti savo ateitį.

Taigi, ko iš 2021-ųjų tikėtis kiekvienam ženklui? Vaiva jau paruošė mums ir išsamius nurodymus, kaip sutikti didžiąsias metų šventes. Ką Lietuvai žada žvaigždės? Ir kaip gi mums kitais metais išlikti sveikiems? Vaiva išties turi ką patarti - ji nuo paauglystės domisi sveika gyvensena, ir tai atneša rezultatus. Astrologė sveria tiek pat, kiek aštuoniolikos, ir gyvena pagal itin griežtas taisykles. Gal jos tiks ir jums?

Kita tema: kaunietė Indrė Sapagovaitė yra ta laimingoji, kuriai pandemija padėjo atrasti naują veiklą, užsidirbti ir net išpopuliarėti. Per pandemiją pavasarį Indrė kaip vestuvių planuotoja ir dekoratorė neteko kone visų savo pajamų, todėl nusprendė pasidalinti seniai kauptomis žiniomis ir socialiniuose tinkluose pradėjo kurti trumpas etiketo pamokas tautiečiams, bei sulaukė didžiulio susidomėjimo.

O šiandien Indrė mums dar ir parodys, kaip tinkamai, taip sakant pagal protokolą, padengti švenčių stalą.

Kas turi mokėti už vakarienę? Kaip pradėti pokalbį vakarėlyje? Kodėl negalima teisintis, kad vėluoji ir ką sakyti, jei skubiai prireikė į tualetą? Išgirdę Indrės patarimus daugelyje situacijų jausitės patogiau.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai