Kasdienybės herojai. Troleibusu važinėjantis milijonierius Jakulis nepirktų sūnums Ferrari ir skulptoriaus Gutausko sėkmės priežastis (2)

29899
2020 m. lapkričio 20 d. 15:00
Mariaus Jakulio Jason lietuviai gatvėje neatpažįsta, o ir viename prabangiausių Vilniaus viešbučių mažai kas iš svečių galėtų patikėti, kad vestibiulyje su ausinėmis muzikos klausosi ne turistas, o viešbučio savininkas.

Prabangūs šalies viešbučiai - „Kempinski“, „Radisson Blue Astoria“, „Park inn“, teisės paslaugų firma „AAA law“ bei keletas privačių mokyklų priklauso žinomam advokatui Mariui. Jis jau daug metų patenka į turtingiausių lietuvių penkiasdešimtuką.

„Labai gerai, kad lietuviai manęs neatpažįsta, galiu ramiai, neatkreipdamas į save dėmesio važinėti troleibusu“, - sako Marius, nors jo garaže stovi naujutėlaitis Jaguaras. Tačiau prabangą Marius supranta savaip.

Vieno turtingiausių lietuvių investuotojo išskirtinė gyvenimo istorija - kodėl milijonierius važinėja troleibusu ir neperka sūnums Ferari?

„Jie turi ir turės gerą gyvenimą, bet jie turi suprasti ir pinigų vertę“, - sako laidos herojus.

Kita tema: Tado Gutausko nelengvas kelias į sėkmę. „Nustokime kurti mitą, kad menininkas turi būti alkanas“, - sako šiemet nacionalinei kultūros ir meno premijai nominuotas skulptorius. Didžiulės, kelių aukštų namo dydį siekiančios Tado skulptūros puošia ne tik visą Vilnių, bet ir kitus miestus - ryškiai geltoni dvyniai prie verslo centro, paminklas Lietuvos krepšiniui prie Siemens arenos, „Vienybės medis“ Vingio parke ar „Laisvės kelias“ šalia vienos judriausių Vilniaus gatvių - keliaukime pas Tadą į studiją Užupyje, kur jį čia pažįsta kone kiekvienas vietinis gyventojas.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai