Kasdienybės herojai. Trečiąkart ištekėjusi Agnė turi ką pasakyti ją smerkiantiems ir kodėl lietuvės Šveicarijoje laikomos antrarūšėmis? (4)

80680
2021 m. spalio 10 d. 18:53
Radži scenos partnerė Agnė Petravičienė - Gansauskienė apie trečią santuoką ir sudėtingus gyvenimo etapus. Ar jai buvo sunku priimti sprendimą skirtis su savo antru vyru?

„Jei 4 metus delsiau, reiškia, buvo sunku. Bet aš galiu pasakyti, kad net išsiskyrusi aš buvau ne vienerius metus viena. Tai jeigu aš būčiau tokia negera, blogietė. Aš neiškeičiau vienos pirštinės į kitą, tegul visos tik pabūna“, - sako Agnė.

O apie sceną ji turi dar kategoriškesnę nuomonę: „Sena moteris negali dainuoti scenoje. O sėdėdama ir nebepaeidama tai aš apskritai sau neleisčiau dainuoti“.

„Bepigu mylėti mane gražią“, - ką reiškia šie dainininkės žodžiai?

Kita tema: žinoma publicistė Milda Matulaitytė - Feldhausen apie žiaurią vaikystę ir laimės paieškas Šveicarijoje. Kodėl ten užsienietė moteris yra antrarūšė? Net pragyvenusi 23 metus? Kaip su ja elgiasi kaimynai?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai