Kasdienybės herojai. Trečią kartą vedęs Ovidijus Vyšniauskas išgyvena aukso amžių ir Izraelyje užaugusio Patrik Ribas sėkmė Lietuvoje (2)

57240
2021 m. vasario 19 d. 15:07
Ovidijų Vyšniauską pažįsta ko gero visa Lietuva, tačiau apie jo asmeninį gyvenimą lietuviai nežino beveik nieko - juk jis niekada nedalija interviu. Tačiau šiandien Ovidijus pasiryžo atvirai papasakoti, kaip jaučiasi po trečiųjų savo slaptų vestuvių su devyniolika metų jaunesne išrinktąja.

„Aš nejaučiu, kad pas mus čia toks skirtumas. Ir aš neieškojau tos jaunystės. Kaip galvoja daug kas - maestro nusipirko. Niekas nieko nepirko“, - sako scenos legenda.

„Pasakysiu drąsiai - dabar mano aukso amžius. Tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir scenoje. Tokios sėkmės kaip dabar aš nesu patyręs. Ir palyginti - jaunystėje aš ilsėjausi, o dabar atidirbu, ką pramiegojau ir pratingėjau“, - pasakoja Ovidijus.

Kita tema: Patrikui Ribas vos 25-eri, bet jis jau puikuojasi sėkmingiausių Lietuvos verslininkų sąrašuose. O šiandien jis Vilniaus širdyje, Stiklių gatvėje, aprodo savo valdas - kone pusė gatvės priklauso jo šeimai.

Patrikas tik šypsosi pavadintas auksinio jaunimo atstovu, paveldėjusiu verslą ir garsios ir turtingos mamos Danas Ribas. Nes iš tiesų jų šeimos istorija yra visai kitokia.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai