Kasdienybės herojai. Svečiuose pas 26 000 eurų per mėnesį uždirbančią Ievą Swan ir 18-os vaikų mamos sveiko egoizmo receptas (0)

92096
2023 sausio mėn. 16 d. 21:00
Žinoma stilistė ir nuomonės formuotoja Ieva Swan praveria namų duris. Namų, kurie skirti jos kaip vienišės gyvenimo etapui. Šiandien Ieva atvirai papasakos apie skyrybas su vyru bei visai neseniai nutrūkusią meilės istoriją.

„Bet tų eilių nėra. O prie tam tikros moters turėtų būti ir tam tikras vyras“, - ką reiškia šie Ievos žodžiai? Ir kokios tos meilės paieškos, kai tave stebi šimtai tūkstančių gerbėjų.

„Gerai atrodai. Turi Instagrame daug sekėjų, varome į pasimatymą“, - apie cinišką požiūrį ir savo gyvenimo situacijas papasakos laidos pašnekovė.

Kita tema: 18 vaikų mamos Eglės Vaitkevičienės sveiko egoizmo receptas. Po šios ypatingos moters pasakojimo tėvai tikrai galės atsipalaiduoti.

Kaip turint tokią didelę gentį pirmiausia užsiauginti save, ir kodėl svarbiausiu šeimoje žmogumi Eglė laiko savo vyrą, o ne vaikus? Kodėl ji niekada netvarko vaikų kambarių, nekeičia patalynės, o juos pažadinusi ramiai grįžta į savo lovą toliau snūstelėti?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai