Kasdienybės herojai. Skausmingos Žilinsko skyrybos, vienatvė ir noras turėti šeimą bei žvaigždžių stilisto Tautvaišo kelias į sėkmę (13)

18634
2020 m. birželio 26 d. 15:00
Gediminas Žilinskas įvardijamas kaip vienas sėkmingiausių ir brangiausiai apmokamų fotografų Lietuvoje. Jo nuotraukos puošia žurnalų viršelius, reklamas, ir turtingiausių lietuvių vestuvių albumus. Šiandien Gediminas sėdasi priešais kameras itin atviram interviu - apie savo sėkmę, moterų grožį, norą turėti šeimą, ir vienatvę.

Neseniai atšventęs 45-erių metų jubiliejų, Gediminas žvaigždžių vakarėliuose pozuoja su jaunomis gražuolėmis - šeimos jis niekada nebuvo sukūręs.

Gal todėl pramogų pasaulyje jam prilipo mergišiaus etiketė, kuri, kaip jis pats sako, ne visai teisinga.

Paklaustas, ar nori turėti vaikų, šeimą, vesti, Gediminas atsako akimirksniu: „Be abejo, tai kas jų nenori? Žmogus ne vilkas, ir tikrai nenori gyvent vienas ir mirt vienas. Nesididžiuoju tikrai, kad dar neturiu šeimos, tikrai nėra smagu man, bet taip gyvenimas susiklostė, o gyvenimas įvairiai susiklosto.“

Prieš pusmetį daugelį nustebino žinia, kad po septynerių metų draugystės iširo tobula laikyta Gedimino ir šešiolika metų jaunesnės vizažo meistrės bei modelio Deimantės Kazėnaitės pora.

„Aš buvau pasipiršęs Deimantei, tai to neužtenka turbūt pasipiršimo“, - sako Gediminas.

Kokios priežastys išskyrė žinomą porą?

Kita tema: plaukų stilistas Mantas Tautvaišas gali pelnytai didžiuotis, kad daugybė žinomų Lietuvos moterų ant scenos spindi ne be jo pagalbos - Jazzu, Monika Linkytė, Dovilė Filmanavičiutė, Monique, Julija Žižė, Simona Burbaitė - tai Manto klientės.

Jaunas vyras ir socialiniuose tinkluose turi tūkstančius gerbėjų. Ne vieną žavi stilisto gyvenimas - nuolatinės kelionės, prabangūs restoranai, Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždės pašonėj, nauji stilingi Manto namai, nors Mantai tik 28-eri. Mantas ir neslepia - plaukų stilisto darbas jam suteikia laisvę gyventi nevaržomai.

„Aš visą laiką turėjau svajonę gyventi gerai, kas nenori gyventi gerai. Aš visą laiką ir mamai sakydavau - žinok, aš noriu gyventi gerai ir gyvensiu, pamatysi“, - sako Mantas.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai