Kasdienybės herojai. Skambinas per skyrybas bijojo netekti vaiko ir kodėl plastikos chirurgas karjerą Londone iškeitė į Lietuvą (11)

65496
2020 m. lapkričio 13 d. 11:50
„Kas bus su tuo berniuku. Aš labai bijojau jį prarasti, kad iš manęs tai atims“, - sako šokėjas, pedagogas ir politikas Saulius Skambinas.

Visa tiesa apie tai, ar nauja mylimoji Živilė ir gimusi dukrelė paskubino jo ir Karinos Krysko skyrybas, ir kodėl Saulius sako, kad jį ir buvusią žmoną vadinti draugais būtų per stipru?

Kita tema: tauragiškiai jau nebesistebi, kai savo mieste pamato dailiai apsirengusį, kiek egzotiškos išvaizdos gydytoją - prieš metus iš Londono atvykęs libanietis plastikos chirurgas Jamil Hayek dirba Tauragėje ir Kaune, ir iki karantino galėjo vadintis turizmo skatintoju Lietuvoje - daugybė jo pacientų iš Didžiosios Britanijos atvyksta pas jį į Lietuvą, ir tuo pačiu pamato mūsų šalį. Keturiasdešimtmetis vyras šiandien sėdasi priešais kameras papasakoti, kodėl būdamas pasiturinčios šeimos atžala ir padaręs puikią karjerą Jungtinėje Karalystėje, jis prieš metus atvyko gyventi į mūsų šalį, nors ir tenka iš čia keliskart per mėnesį skraidyti į Londoną operuoti savo pacientų.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai