Kasdienybės herojai. Santykius dėl kelionių paaukojęs Valujavičius ir kaip vaikų namų auklėtinis Urbonas tapo pasaulio čempionu (0)

26074
2022 m. rugpjūčio 29 d. 16:49
Žvaigžde tampantis keliautojas Aurimas Valujavičius: „Nebijau žūti, bijau tuščio gyvenimo. Jeigu mirčiau ofise, tai tikrai būtų abydna.“

Dėl kelionių jis paaukojo meilę ir santykius: „Turėjau santykių, kuriems teko pasakyti „ne“. Aš nenoriu, kad manęs po pusę metus kas nors lauktų. Ir keliauti su mergina aš nenoriu.“

Kaip savo aistrą paversti pinigais? „Tėvai, seneliai sakė - eik, eik, ką tau čia mokės kažkas pinigus, kad tu keliauji? Pamatysite, sakau“, - nuotaikingame interviu pasakoja pašnekovas.

Kita tema: Vidmantas Urbonas - kaip vaikų namų auklėtinis tapo pasaulio čempionu.

64-erių triatlonininko planas - dar vienas geležinio žmogaus titulas.

Mūsų ištikimiausi žiūrovai žino, kad mėgstame juos stebinti patį įvairiausią gyvenimo būdą pasirinkusių herojų istorijomis. Tad nuo šiol „Kasdienybės herojai“ kartu su projektu „Tvari Lietuva“ kartą per mėnesį ieškos įkvepiančių tvarumo istorijų apie žmones, kuriems rūpi darnus santykis su mus supančia aplinka. Rugpjūčio tema - vanduo.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai