Kasdienybės herojai. Rasa Martens – apie gyvenimą be vaikų ir parduotą viešbutį bei kalnų užkariautojos istorija (10)

49441
2021 m. vasario 5 d. 15:00
Verslininkė Rasa Martens patikina per savo gyvenimą sulaukusi išties nemažai kritikos. Ir tik dėl to, kad pasirinko, mūsų visuomenės akimis, gal kiek netradicinį gyvenimo būdą - ištekėjo už savo viršininko, devyniolika metų vyresnio vokiečio Johanno Martenso, pasirinko siekti karjeros aukštumų, ir atsidavė darbui, o ne namų židinio kurstymui ir atžalų auginimui.

„Neturėti vaikų yra sąmoningas pasirinkimas“, - pokalbį pradeda Rasa, ir žada itin atvirai papasakoti, kodėl susidūrė su tautiečių kritika ir kokios etiketės vis dar klijuojamos moterims.

Kodėl Martensai per pandemiją pardavė legendinį Vilniaus viešbutį „Mabre“ ir restoraną restoraną „Steakhouse Hazienda“? Kodėl verslininkei tai buvo itin skaudus sprendimas?

Kita tema: keliaukime į svečius pas Kauno verslininkę Gintarę Eimantaitę. Šią dailią blondinę galima vadinti geležine moterimi, ir tuoj suprasite, kodėl. Ultramaratorininkėir alpinizmo instruktorė šiandien negailės patarimų: „Jei norite numesti svorio ir pamiršti celiulitą, pradėkite grūdintis ir maudytis lediniame vandenyje.“

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai