Kasdienybės herojai. Prasilošęs radijo laidų vedėjas – apie kalinio etiketę bei skolas ir tamsioji plastinių operacijų pusė (0)

41361
2022 birželio mėn. 20 d. 21:00
Po dvejų metų kalėjime radijo laidų ir renginių vedėjas Paulius Bukauskas buvo paleistas į laisvę. Į lošimus įnikęs vyras šiandien daugybei pažįstamų yra skolingas gerokai virš 100 tūkstančių eurų. 400 eurų - tokią sumą antstoliai palieka jam pragyventi, visa kita atiduodama skoloms gražinti. Bet kaip vėl sužibėti vestuvių šventėse ir kituose renginiuose, kai turi buvusio kalinio etiketę?

Kita tema: Nelegalus klestintis grožio verslas Lietuvoje - ką gydytojai vadina kioskeliais arba garažiukais, kur moterys ateina „pasiturbinti“ vos už kelias dešimtis eurų?

Ir tamsioji plastinių operacijų pusė - chirurgas Darius Bagdanavičius apie tai, kaip moterys ateina pasitobulinti po skyrybų ir ant operacinio stalo sprendžia savivertės problemas. Ir kas „pagamina“ tas ančiuko lūpas ir milžiniškas krūtis?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 3 serija

7474
47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 4 serija

7696