Kasdienybės herojai. Po dar vienos operacijos neatpažįstamai pasikeitęs lietuviškasis Kenas ir tikrasis krepšininkių gyvenimas (0)

19151
2023 kovo mėn. 20 d. 21:00
Per 8 metus kardinaliai save pakeitęs 33-ejų Laurynas Dubrovkis ryžosi dar vienai plastinei operacijai: „Tu nori atrodyti visai kitaip, persiformuoti.“

Kaip lietuviškąjį Keną išgarsino jo išvaizda.

„Man rašo - viską darosi, bet vis tiek nepadeda. Pamatysiu gatvėje, tai tokį... jį tik rūgštimi apipilti, užmušti, kad tavęs nebūtų. Neslėpsiu, skaudu“, - sako Kenas Katis ir pasakoja, kodėl vis dėlto ryžosi daugybei kardinalių išvaizdos pokyčių, kol galiausiai tapo sunkiai atpažįstamu.

Kita tema: legendinė krepšininkė Rima Valentienė - ko nežinome apie moteris aikštelėje? Jei Sėkmingi krepšininkai Lietuvoje yra dievukai, svajonių jaunikiai, milijonieriai. Tai krepšininkės - net jei čempionės, nieko panašaus. Nei turtų, nei patogaus gyvenimo. O vietoj to - aikštelėje augantys vaikai, buitis ir kompromisai.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai