Kasdienybės herojai. Po blondinės iš Kauno įvaizdžiu - narkotikai, tėvo smurtas bei teistumas ir maištaujančio kunigo gyvenimas iš arti (0)

166215
2020 m. spalio 23 d. 15:00
Kadaise Rasa Om buvo gražuolė blondinė iš Kauno, su kuria išgerti taurę šampano naktiniame klube ne vienam lankytojui buvo itin smagu. Tačiau po sėkmingos, gerą darbą turėjusios moters įvaizdžiu slėpėsi itin dramatiška gyvenimo istorija, kurią Rasa tik dabar, išlipusi iš narkotikų liūno, pasiryžo papasakoti.

Tėvo smurtas, aštuoneri metai narkotikų liūne, teistumas ir bandymas pasikarti. Ar tikrai gražuolėms gyvenimas lengvesnis?

„Aš buvau graži moteris. Kai eidavau į klubus, aš niekada nemokėdavau už jokį įėjimą, manęs laukdavo tenai“, - sako Rasa, tik dabar, kai jau dvejus metus nevartoja narkotikų, pasiryžo papasakoti dramatišką savo gyvenimo istoriją.

Kita tema: maištaujantis kunigas Vaidas Vaišvilas - vietoj davatkiško pamaldumo - sporto salė, egzotiškos kelionės ir prisipažinimas apie žalingus įpročius.

„Gal jie norėtų matyti tokį brandų, solidų, su pilvuku kleboną, bet aš nesu toks“, - sako Vaidas, kurį kiekvieną dieną galime sutikti sporto salėje, o socialiniuose tinkluose moterys negaili jam komplimentų.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai