Kasdienybės herojai. Pareigytė atvirai: jei ne vaikas, seniai būtume išsiskyrękita tema: lektorius Bagdonas - kaip į gyvenimą prisišaukti pinigus ir sėkmę? (47)

2020 m. birželio 12 d. 15:00
Dainininkė Nijolė Pareigytė - Rukaitienė negali atsidžiaugti, kad karantinas jau į pabaigą. Žinoma moteris kraunasi lagaminus ir planuoja darbingą vasarą pajūryje. Nijolė neslepia - šis karantinas jai atnešė nedarbą ir papildomus septynis kilogramus, tad vasarą teks susiimti.

35-erių Nijolė patikina per pastarąjį laiką iš tiesų labai pasikeitųsi - ji tapo tikra šeimos moterimi. Neseniai Nijolė ir metais vyresnis, ne vieną Lietuvos restoraną ir naktinį klubą įkūręs verslininkas Rimvydas Rukaitis atšventė septynerių metų vestuvių sukaktį. „Pramogų pasaulyje tai išties daug“, - sako Nijolė ir prisimena - kai jiedu tuokėsi Kauno rotušėje, Nijolė laukėsi, ir buvo daug skeptikų, garsiai svarsčiusių, kad ši pora ilgai netvers.

„ Mes patys netikėjom, kad mes tiek išgyvensime, tikrai. Ir jeigu ne vaikas, mes būtumėm, manau, seniai pasukę skirtingais keliais. Pas mus irgi visokių būna situacijų, kad tikrai kartais atrodo labai sunku ir ai, nu kam čia tiesiog pyktis, gyventi, gal ir kažkur tai, atrodo, už kampo laimė kita tavęs laukia“, - sako Nijolė.

Kita tema: nors mūsų visuomenėje nėra vieningos nuomonės apie asmeninio tobulėjimo seminarus bei mokymus, 36-erių lektorius Saulius Bagdonas nestokoja klientų - socialiniuose tinkluose jo paskaitų klausosi tūkstančiai. Lietuviai negaili ir penkių šimtų eurų už kelių savaičių saviugdos kursus. Ką lektorius pataria lietuviams, kurie trokšta būti turtingais, sėkmingai ištekėti, o gal visai nedirbti?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Naujausi