Kasdienybės herojai. Modelio meilė vyrui iš PAR apkarto: mylimasis grasino pagrobti lietuvės dukrąkita tema: bankrutavusį kavos magnatą išgelbėjo Saudo Arabijos princas (56)

53636
2020 m. rugpjūčio 7 d. 15:20
Meilė vyrui iš Pietų Afrikos Respublikos manekenei Gintarei Vasyliūtei baigėsi skausmingomis skyrybomis - atvykęs į Lietuvą pasimatyti su dukra, buvęs Gintarės mylimasis grasino pagrobti dukrą.

„Aš skambinau policijai ir prašiau pagalbos“, - prisipažįsta Gintarė. Kodėl socialinių tinklų žvaigždė, viena su dukrele keliaujanti po pasaulį, yra priversta gyventi baimėje?

Kita tema: bankrutavęs ir skolose paskendęs kavinių ir ledainių tinklo savininkas, kavos magnatu vadintas Tomas Kriščiūnas laimę rado Saudo Arabijoje. Kaip darbas pas Saudo Arabijos princą Salmaną al Suderi padėjo jam išsikapstyti iš skolų ir depresijos? Ir Ko mes galėtume pasimokyti iš arabų kultūros?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai