Kasdienybės herojai. Meditacijos centrą atidariusi Užaitė – apie nesusiklosčiusią karjerą ir kaip lietuvės viešnagė egzotiškoje saloje baigėsi nelaime (3)

41453
2022 sausio mėn. 31 d. 21:00
Meditacijos centrą atidariusi Edita Užaitė - apie tinkamai nesusiklosčiusią aktorės karjerą: „Viską dariau, viską dariau, ir niekas nepasiteisino. Kiek ir tų vakarėlių lankiau, nei vieno pagrindinio vaidmens pasiūlymo nesu sulaukus. Gal dėl mano bjauraus charakterio.“

Apie santuoką su 11 metų vyresniu žinomu prodiuseriu Linu Ryškumi: „Taip, sutinku, aš labiau paskui jį ėjau. Aš nesuprantu, pavyzdžiui, tokio dalyko, kad aš galėčiau nepadaryti kažkokio maisto šilto mums namuose.“

Kita tema: kaip lietuvės Robertos Orlauskaitės viešnagė egzotiškoje saloje baigėsi nelaime. „Matau nutrūkusią savo koją, gulinčią netoliese ir smegenys to nepripažįsta“, - sako pašnekovė, kuri patikina iki šiol negalėjusi atleisti vaikinui, per kurį įvyko nelaimė.

Robertą jau galima vadinti žinoma mergina - ji jau papuošė žurnalų viršelius, dalyvavo televizijos šokių projekte, turi tūkstančius sekėjų socialiniuose tinkluose. Ir viskas tik dėl drąsos kalbėti apie savo kūną tokį, koks jis yra.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai