Kasdienybės herojai. Londoną į Panevėžį iškeitusi Dirsytė apie gyvenimą nuo nulio ir kaip verslininkas apsigyveno molio name (0)

26714
2022 balandžio mėn. 25 d. 21:00
Į Vilnių sugrįžusi performansų kūrėja Monika Dirsytė - apie gyvenimą Londone ir Panevėžyje.

„Pasaulio aš neužkariavau, bet aš laimėjau savo asmeninę kovą“, - sako Monika ir patikina gyvenime ne kartą turėjusi viską pradėti nuo nulio.

Monika atvira - Koršunovo mūzos ir vienišos mamos etiketės jos neskaudina: „Gal aš pati niekada nebuvau tinkama šeimai“. O ką ji atsakys į klausimą, ar ją yra kuris nors vyras tikrai įskaudinęs?

Kita tema: buvęs Rusų dramos teatro režisierius, psichoterapeutas ir bene pirmasis koučingo specialistas Lietuvoje Oleg Kovrikov - kodėl pasiturintis verslininkas apsigyveno name iš molio ir šiaudų? Keliaukime į mistinę vietą - garso kupolą, čia nuolat pilna svečių iš įvairiausių pasaulio šalių, o lietuviai Olegui už keturis savaitgalius sesijų moka net po 2 tūkstančius eurų.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai