Kasdienybės herojai. Kvietkutei gali tekti vėl minti teismų duris dėl Šedžiaus ir kodėl muzikos prodiuseris Tyla kai kuriems atlikėjams po karantino žada karjeros pabaigą (47)

91662
2020 m. gegužės 29 d. 15:00
Dainininkė Monika Kvietkutė, vaikštinėdama sostinėje, patikina labai laukianti karantino pabaigos - juk stalčiuje guli ne vienas grožio specialistės diplomas, o ir santaupos jau eina į pabaigą.

Nors Monika su buvusiu vyru Andriumi Šedžiumi išsiskyrė dar praėjusiais metais, šiemet vyro iniciatyva skyrybų byla buvo atnaujinta. Andrius bandė apskųsti teismo nutartį, nes norėjo, kad sūnaus Gabrieliaus globa būtų priskirta ne Monikai, o jam, tačiau nieko nepešė. Taigi, tik prieš tris mėnesius Monika galėjo atsipūsti, kad jau nebeteks minti teismų slenksčio, tačiau situacija ir vėl komplikuota. Monika tikina, kad Andrius nemoka teismo paskirtos alimentų sumos, todėl jai gali tekti ir vėl kreiptis pagalbos į institucijas.

Kita tema: kodėl muzikos prodiuseris Martynas Tyla kai kuriems atlikėjams po karantino žada blogą pabaigą?

Kuris Lietuvos atlikėjas už koncertą gauna dešimt tūkstančių eurų, o kiek visi likusieji? Kur žinomas vyras investavo savo pinigus ir iš kur gauna pajamų, kad jam nebaisus karantinas?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai