Kasdienybės herojai. Kodėl milijonierių saloje trečiakart ištekėjusi Aušra Delval sugrįžo ir kas ta buities analitikė (0)

44650
2022 gruodžio mėn. 19 d. 21:00
Trečiakart už prancūzo Aime Delval ištekėjusi dizainerė Aušra Delval - apie gyvenimą šv. Bartolomėjaus saloje, esančioje Karibų jūros regione. Kodėl ten gali patekti tik išrinktieji, ir ar tikrai vilos nuoma savaitei atsieina iki 400 tūkst. eurų?

„Toje saloje moterys išsitraukia visus savo briliantus. O vilų durys yra nerakinamos“, - sako pašnekovė. - O man reikia prabangos, gausos.“

Tačiau kas nutiko, kad žinoma dizainerė vis dėlto grįžo į Vilnių? Ar tikrai prancūzai - ypatingi vyrai, užkeliantys moterį ant pjedestalo? Kaip jai pavyko laimėti teismą prieš dukros tėvą švedą? Ir ką dizainerei reiškia tvariai sutikti šventes?

Kita tema: buities analitikė Dalia Mauricaitė - Kalinauskienė - kaip nevartojimo filosofija jai padėjo sukurti ne vieną sėkmingą verslą? Ar tikrai įmanoma gyventi darant tik tai, ką nori? Ir kaip sutikti šventes neperkant beveik nieko?

Projektas „Tvari Lietuva“ gruodžio mėnesį paskyrė tvarių švenčių temai, o mūsų laidos herojų patarimai bus tikrai labai netikėti.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai