Kasdienybės herojai. Kodėl Jampolskis nori įgyti naują profesiją, o Jasaitytė nusivylė mados pasauliu ir turtingais vyrais? (36)

52368
2020 m. gegužės 8 d. 14:48
Per karantiną susidūrės su finansiniais sunkumais, Marius Jampolskis nori keisti profesiją: „Kai tu turi namuose tiek moterų, bet kaip gyventi netinka“, - sako aktorius ir dainininkas.

Prieš kelias dienas žiniasklaidoje pasirodė žinia, kad Marius už visas savo santaupas neseniai įsigijo kotedžą, o paskelbus karantiną nebeturi pinigų jam įsirengti.

Marius kviečia užeiti į vidų ir įsitikinti - ne taip jau blogai jis ir gyvena. Per šias Velykas sumontuota didžiulė prašmatni virtuvė, ir nors beveik 130 kvadratinių metrų name dar trūksta keleto baldų, jis beveik įrengtas, todėl Marius prašo jo tikrai negailėti.

Tačiau šią savaitę žiniasklaidoje pasirodė netgi ir lietuvių pasipiktinimų, neva Jampolskis nemoka gyventi, nes daug uždirba, tačiau juodai dienai vis tiek nesusitaupo.

41-erių Marius neslepia namams iš tiesų išleidęs visus turėtus pinigus ir dar paskolą pasiėmęs, tačiau tiek jis, tiek jo žmona Renata bei dukra Viltė namuose praleidžia nemažai laiko, tad jiems visai nesinorėjo taupyti namų sąskaita.

Kita tema: Aistės Jasaitytės - Čeburiak gyvenimo pokyčiai - kodėl viena žymiausių Lietuvos manekenių nusivylė mados pasauliu ir turtingais vyrais?

„Aš labai norėjau būti sėkminga ir žinoma, bet niekada nesvajojau būti tik gražus papuošalas arba tokia kaip dukrelė šalia vyresnio vyro. Kur aš turiu turtingą tėtį, kuris man duoda arba neduoda“, - sako Aistė.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai