Kasdienybės herojai. Kodėl Deimantę Kazėnaitę skaudina vyrų išlaikytinės etiketė ir Astos pagalbos šauksmas - Lietuva nyksta (4)

36466
2021 gruodžio mėn. 13 d. 21:00
Ar grožis padeda meilės reikaluose? Vizažistė ir socialinių tinklų žvaigždė Deimantė Kazėnaitė sako atvirai - nė velnio. Po skyrybų su ilgamečiu draugu Gediminu Žilinsku ir vedusio vyro apgavystės ji tik dabar, išvykusi į Paryžių, gali pasidžiaugti savo laime - būdama kartu su mylimuoju Nicolu. Tačiau kodėl ji nuolat girdi nepagrįstus gandus ir susiduria su žeidžiančiais stereotipais, neva yra gero gyvenimo ieškanti vyrų išlaikytinė?

Kita tema: Dramatiška Astos Speičytės - Radzevičienės istorija, pakeitųsi jos sklandų ir sėkmingą gyvenimą. Kodėl Asta šiandien nori garsiai rėkti, kad Lietuva nyksta, o vaikus gimdyti nori vis mažiau žmonių? Ir su kokiomis pandemijos pasekmėmis susidūrė naujai iškepti tėvai? Kas vyksta Lietuvos ligoninėse?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai