Kasdienybės herojai. Kodėl Aleknos čempionas sūnus nesvajojo apie diską ir 12 metų vyresnis Militos mylimasis bei patirti toksiški santykiai (0)

30558
2022 vasario mėn. 21 d. 21:00
Ko gero pirmasis Virgilijaus Aleknos interviu kartu su devyniolikmečiu sūnumi Mykolu. Pernai Mykolas tapo pasaulio ir Europos jaunimo čempionu bei pagerino pasaulio jaunimo rekordą. Devyniolikmečiui disko metikui piešiama neblogesnė karjera, nei jo tėvo. Tačiau pasirodo, visai ne disko metiku Mykolas svajojo būti. Tad kodėl vaikinas juo tapo, ir kodėl išvyko gyventi į Kaliforniją, toli nuo tėvo ir šeimos?

Kita tema: Milita Daikerytė - apie sėkmingą verslą, neramią vaikystę, toksiškus praeities santykius ir 12 metų vyresnį mylimąjį.

„Tik pasikeitus tam tikriems dalykams, tu gali iš tikrųjų suvokti, kaip buvo blogai“, - ką sakydama šiuos žodžius turi omeny žinoma mergina?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai