Kasdienybės herojai. Klaipėdos laiptinėje sužaloto mokytojo interviu ir Donato Meškausko pasakojimas apie Australiją (0)

37563
2022 rugsėjo mėn. 12 d. 21:00
Siaubo filmo scenarijų primenanti istorija - šį pavasarį savo laiptinėje subadytas Klaipėdos chemijos mokytojas ir mokslininkas Nerijus Dzingelevičius pirmą kartą sėdasi priešais kameras išsamiai papasakoti, kas gi nutiko vieną šio pavasario rytą, kad jo kūnas dabar nusėtas didžiuliais randais.

Jis nevaldo dešinės rankos ir po smūgių bei pjūvių į galvą visam gyvenimui gavo siaubingą ligą. Nerijus turi ne vieną patarimą gyvenantiems daugiabučiuose. Taip pat ir mūsų valdžios vyrams - kodėl mes visi negalime jaustis saugūs?

Kita tema: šokėjo Deivido Meškausko brolis Donatas - kodėl jis metė gerai apmokamą darbą ir emigravo į Australiją. Kodėl po to grįžo į Klaipėdą ir kaip susirado tobuliausią pasaulyje darbą?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai