Kasdienybės herojai. Katažina atvirai: man sakė - esi bjauri lenkė, pasidarius karjerą per Zvonkaus lovąkita tema: auksiniai tvarkos maniakės patarimai namams (57)

47959
2020 m. birželio 19 d. 15:00
Neseniai Katažina Zvonkuvienė atšventė keturiasdešimties metų jubiliejų. Žinoma moteris neslepia - jai per gyvenimą teko užsiauginti itin storą odą.

„Bjauri lenkė, pasidarius karjerą per Zvonkų, per lovą, pasižiūrėk į save, dink į savo Lenkiją, ką tu čia veiki ir iš viso“, - tiek visko Katažinai teko apie save išgirsti.

Sakoma, kad scenos moterims senti tiesiog negalima, juk gerbėjai labiau nei bet ką kitą teisia žinomas moteris - pastebi kiekvieną priaugtą kilogramą, žilą sruogą ar raukšlelę veide. Nuolat įvaizdį keičianti Katažina ir šiandien stebina nauja gerokai šviesesnių plaukų šukuosena. Dainininkė neslepia iš tiesų dedanti nemažai pastangų dėl savo grožio.

Deivido ir Katažinos Zvonkų šeima per karantiną neteko kone visų šeimos pajamų, tačiau vasarai įsibėgėjant Katažina džiaugiasi, kad pagaliau ir vėl prasideda aktyvus gyvenimas. Dabar šeima dairosi nuosavo būsto, ir yra pasiryžę visas savo santaupas išleisti būtent jam.

Trejų su puse dvynius - Korneliją ir Donatą auginanti Katažina patikina neturinti stebuklingo recepto, kaip suderinti karjerą ir motinystę. „Jokių stebuklų nebūna, visada turi kažką aukoti“, - sako dainininkė. ir prisipažįsta - būti namų šeimininke ji nenorėtų.

Kita tema: daugelį iš mūsų buitis vargina, bet tik ne tvarkos specialistę, knygos „Tvarkos maniakės išpažintis“ autorę Giedrę Bagdonienę. Moteris moka džiaugtis namų švara nevergaujant buičiai, ir šią savo savybę Giedrė sugebėjo paversti verslu - dabar lietuviai ją kviečiasi į savo namus ir prašo struktūruoti jų gyvenimą taip, kad namuose niekada nebūtų chaoso. Kodėl Giedrė sako, kad namų vaizdas atspindi jų šeimininkės vidinę būseną?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai