Kasdienybės herojai. Kaltę dėl skyrybų pripažįstantis Šedžius nieko nesitiki iš naujų santykių bei 75 kg numetusios teisininkės istorija (15)

201691
2020 m. spalio 30 d. 14:00
Kodėl Andrius Šedžius negali pamiršti skausmingų skyrybų ir ko tikisi iš naujos mylimosios Erdvilės?

„Ta moteris laiko va šitaip užsmaugusi, neleidžia net pažiūrėti į kitą pusę“, - sako verslininkas.

Ar tikrai kas rytą Andrius skuba į sporto salę?

„Kad neatsilikčiau nuo savo jaunų gyvenimo partnerių“, - sako laidos herojus.

Andrius prisipažino, kad yra kaltas dėl skyrybų su Monika Kvietkute. Tačiau kodėl jis apskundė teismo sprendimą, kad vaikas lieka gyventi su mama? Ar tikrai Monika kreipėsi į antstolius dėl Andriaus nemokamų alimentų? Ir kaip Andrius aiškiną kilusį skandalą, kai jis kaltino teismą dėl jam priteistų 500 eurų alimentų ketverių sūnui Gabrieliui?

Kita tema: 75 kilogramus numetusi teisininkė Ugnė Radzevičienė - tarptautinį verslą sukūrusio Andriaus žmona ir trijų vaikų mama, kurios išvaizdos pokyčiai pakeitė visą gyvenimą.

Kaip reprezentuoti sėkmingą vyrą užsienio šalyse, kai turi atrodyti idealiai, kalbėti apie sveiką gyvenimo būdą, o sveri 124 kilogramus? Ugnės istorija įsimins ne vienam.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai