Kasdienybės herojai. Kaip trijų vaikų susilaukusiai Aistei Paškevičiūtei pakenkė blondinės įvaizdis ir kodėl Medeina Andriulienė save vadina netipine moterimi? (21)

38467
2020 m. rugsėjo 11 d. 11:56
Toks įvaizdis traukia žmones, kurie ieško trofėjų, kuriems labai svarbu išorinis jų įvaizdis. Jie gali tave atsivesti į šeimą, į kompaniją, į kažkokią vakarienę, į susitikimą kaip statuso simbolį. Šalia geros mašinos ir prabangaus buto, - sako Aistė ir atvirai prisipažįsta - skyrybos su pirmuoju vyru prilygo tragedijai, todėl jos taip pat paskatino jos gyvenimo pokyčius. - Po pirmos santuokos griūties teko perkratyti sąvokas.“

Keliaukime pas Aistę į kaimą, į kurį ji išsikraustė su mylimuoju ir trimis sūnumis, ir mėgaujasi kardinaliai kitokiu gyvenimo būdu.

Kita tema: kodėl tarptautinės komunikacijos ekspertė Medeina Andriulienė save vadina netipine moterimi, kokių didelė dalis vyrų ir moterų nemėgsta?

Nes mergaitė turi būti mandagi, išlaikyta, santūri. O aš daug mažiau skiriu dėmesio, kaip esu apsirengusi“, - sako Medeina.

Šiandien žinoma moteris atvirai apie pažintį su devyneriais metais vyresniu telekomunikacijų verslo ekspertu Liudviku Andriuliui, kuomet jis dar buvo vedęs ir augino du sūnus. Moteris neslepia - buvo itin sunku atlaikyti visuomenėje klijuotas skaudžias etiketes - „išardė šeimą, nuviliojo vyrą, tapo pamote ragana vyro vaikams“.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai