Kasdienybės herojai. Kaip karantinas vos nesugriovė Žiogo verslo ir santuokos bei kiek kainuoja valanda su geiša? (13)

36740
2020 m. liepos 24 d. 14:00
Itin atviras renginių vedėjo Remigijaus Žiogo interviu. Kodėl karantinas vos nesugriovė ne tik verslo, bet ir santuokos?

„Mes esam tokiam tikrai, tokiam vos ne skyrybų kely. Man buvo žmona nebeįdomu“, - aprodydamas savo namus Klaipėdoje, visai šalia jūros prisipažįsta žinomas renginių vedėjas.

Per karantiną 25 tūkstančius eurų praradęs klaipėdietis patikina: „Po karantino savo poreikius ir išlaidas sumažinau dešimt kartų. Ir pajutau, kad iki šiol labai taškiausi tiek finansiškai, tiek ir emociškai.“

Kita tema: grožio ir mados namų „Beža Familia“ prezidentė Erika Stankevičiutė jau kone du dešimtmečius po du ar tris mėnesius per metus praleidžia Japonijoje, kur mezga verslo ryšius ir bando įminti japonių grožio paslaptis, ir šios tautos žmonių ilgaamžiškumo receptą. Kodėl vyrai vis dar mielai moka geišoms mažiausiai 3 tūkstančius eurų už vakarienę, o jų žmonos tam neprieštarauja? Ir ko lietuvės turėtų pasimokyti iš japonių?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai