Kasdienybės herojai. Išskirtinis Petro Daunio interviu apie meilę Rasai: namų naujų negaliu pasiūlyt, bet viskas priešakyKita tema: kodėl Butnorius metė alkoholį? (68)

77153
2020 m. liepos 17 d. 15:39
Išskirtinis dainininko Petro Daunio interviu apie santykius su žinoma renginių organizatore Rasa Barauskaite.

Dainininkas pirmą kartą prabyla apie tai, kaip reagavo jo mama ir giminė, kai sužinojo apie puoselėjimus santykius. Ir ar turės jaunas vaikinas ką pasiūlyti prabangia ponia pramogų pasaulyje vadinamai Rasai? Petras atviras kaip niekad: „Negaliu pasiūlyt gal poršų ir namų naujų kol kas. Bet palaukit, dar viskas priešaky.“

Praėjusį rudenį žiniasklaidoje pasirodė pirmieji straipsniai, kuriuose žurnalistai teigė pastebėję Petrą vis dažniau renginiuose pasirodantį kartu su žinoma renginių organizatore, tuomet dar Rasa Arlauskiene.

Žiniasklaidoje buvo itin akcentuojama, kad Rasa yra gerokai vyresnė jei Petras. Tačiau kiek - niekas nežino, nes Rasa slepia savo amžių.

Kita tema: netrukus tėvu tapsiantis Patrulis Juozas Butnorius atvirai apie ilgai slėptus sunkumus ir kardinaliai pasikeitųsi gyvenimo būdą. Kodėl jis visiškai metė alkoholį?

„Aš buvau arti dugno. Tikrai buvau žemai kritęs“, - sako Juozas.

Kodėl grupės „Patruliai“ narys nenori dalyvauti žmonos gimdyme?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai