Kasdienybės herojai. Išskirtinis Mildažytės interviu apie išbandymą atlaikiusius santykius ir nigeriečio gyvenimas Lietuvoje (1)

74414
2022 lapkričio mėn. 7 d. 21:00
„Jau nebebūtų jokio mano atgimimo. Aš būčiau sena bobutė. O dabar - prašau - ir areštinėje pabuvau, ir kokias feministes esu supykdžiusi“, - išskirtiniame ir itin atvirame pasakos Edita, pasikvietusi į savo namus Užupyje.

Žurnalistės gyvenimo pokyčiai ir skandalus atlaikiusi meilė. Edita prisipažins, kad praūžę skandalai leido jai suprasti, kas yra jos tikri draugai. Ir už ką ji yra dėkinga savo mylimajam?

„Žmogus, kuris rūko cigaretes be nikotino, geria kavą be kofeino, vyną be alkoholio ir mylisi nuotoliniu būdu, jis gyvena surogatinį gyvenimą“, - tiesiai šviesiai papasakos žinoma moteris.

Kita tema: turtingų Nigerijos verslininkų palikuonis Samsonas - apie protu nesuvokiamą itin griežtą tėvų auklėjimą. Ar tikrai jo tėvai už kiekvieno savo vaiko studijas užsienyje sumokėjo po trylika namų Nigerijoje?

Ir ką Samsonas mano apie lietuves bei kokios merginos niekada nebučiuotų?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai