Sukrečiantis televizijos projektų žvaigždės pasakojimas - Marius Petrauskas taip įniko į alkoholį, kad vieną dieną iš namų pabėgo jo mylimoji su dukra. Kaip jis metams užsidarė reabilitacijos centrą, o išėjęs įsidarbino auklėtoju vaikų darželyje.

„Jau buvau susidėjęs su tais gatviniais, gerdavom burnos skalavimo skystį. Prasiskolinau, prisimelavau prodiuseriams, neatvykdavau į koncertus, o atvykęs lipdavau išgėręs į sceną“, - sako Marius ir prisipažins, kaip jis ne kartą bandė atimti sau gyvybę. Kodėl jis ir dabar nemato savo dukros?

Kita tema, kur kas linksmesnė: Vilmantė Markevičienė buvo viena pirmųjų lietuvių, pasipuošusių „misės“ titulu ir gražuolės karūna. Tačiau šiandien, beveik sulaukusi 50, ji neketina verkti dėl bėgančių metų ir jaunystės grožio. Nes dabar Vilmantė - pasaulinio sėkmingo verslo savininkė, keliaujanti po šalies mokyklas ir kalbanti su merginomis ir moterimis intymiausiomis temomis. Ir ką ji norėtų labiausiai pasakyti jaunoms gražuolėms?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.