Kasdienybės herojai. Daktarų grupuotės nario našlė - narkotikai, kalėjimas ir trys palaidoti vyrai bei vienintelė šalyje laidotuvių vedėja (22)

66643
2021 lapkričio mėn. 1 d. 21:00
Sukrečianti Daktarų gaujos nario našlės istorija - narkotikai, kalėjimas ir trys palaidoti sutuoktiniai.

„Aš labai daug pardaviau narkotikų žmonėms. Gal kas numirė nuo mano narkotikų. Mačiau, kaip rankas nutraukia, viską mačiau. Tik turėjau tylėti. O gyvenome mes turtingai, pinigų labai daug turėjome“, - sako Alma Sadauskienė, pakvietusi mus į savo didžiulę sodybą miškų glūdumoje, pačiame Lietuvos pakraštyje.

Šiandien Alma tiesiai šviesiai - kodėl tekėjo net už trijų nusikalstamo pasaulio vyrų ir kaip visi jie mirė, kaip ji pradėjo vartoti narkotikus ir jais prekiauti, bei kodėl šiandien pati gyvena priklausomybių liūne skęstančių žmonių apsupty.

Kita tema: vienintelė Lietuvoje laidotuvių vedėja Birutė Ambložiejė - kodėl diplomuota režisierė paliko pramogų pasaulį? Kaip atrodo šiuolaikinės laidotuvės, ar tikrai šermenys kartais kainuoja daugiau nei vestuvės, ir juose visą laiką groja gyva muzika - arfa, violančelė ir trombonas? Kokioms tradicijoms lietuviai dar nepasiruošę?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai