Kasdienybės herojai. Barauskaitė prabilo apie draugų išdavystes ir drąsą mylėti bei tremtinių dukra – nuo skurdo iki klestinčios verslininkės (1)

117910
2023 sausio mėn. 2 d. 21:00
Šiandien keliaukime į itin prabangią Vilniaus vietą pasižvalgyti, kaip didžiąsias metų šventes sutiko tie, kas galėjo sau leisti penkių žvaigždučių prabangą.

O vakaro organizatorė Rasa Barauskaitė ne tik parodys, kaip liniuotės pagalba serviruojami stalai, bet ir papasakos, kokie buvo jai šie metai.

Jaunesnį dainininką Petrą Daunį įsimylėjusi žinom renginių organizatorė šiandien atvirai - kodėl moteriai reikia turėti drąsos norint būti laiminga?

„Aš niekada neturėjau turtingesnio vyro, negu iki šiol“, - sako apie buvusį sutuoktinį, žinomą verslininką paklausta moteris.

Šį kartą - atvirai apie klijuojamas etiketes ir išdavusius pramogų pasaulio draugus.

„Aš niekada nesijaučiau ponia, - sako Rasa ir patikina apie save apkalbų girdinti kone kasdien. - Oi, ten ji priaugo svorio, ar paseno, ar ten išsiskyrė, dar kažką. Tai čia pigu.“

Kita tema: iš Sibiro atvykusi tremtinių dukra Irina Masolė - nuo skurdo iki sėkmingo verslo. Kodėl ji dar būdama paauglė atvyko į Lietuvą, kurios iki tol niekada nebuvo mačiusi? Ir kaip jai pavyko čia tapti žinoma sėkminga verslininke?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai