Kasdienybės herojai. Alijevo gyvenimas po skyrybų - teisiamųjų suolas ir kova dėl alimentų bei ekstremalaus bėgiko išgyvenimo istorija (16)

76829
2020 m. lapkričio 6 d. 14:21
Krepšininkas Rolandas Alijevas ir jo gyvenimas po skyrybų - Teisiamųjų suolas, kova dėl alimentų ir vieši kaltinimai.

„Krepšininkas jis nebuvo labai žinomas, o tapo žinomu tiktai tapęs Godos Sabutytės vyru“ - kaip šią frazę iš buvusios žmonos išgirdęs, reagavo krepšininkas ir verslininkas Rolandas Alijevas?

„Dirbi kaip arklys, išleidi kaip asilas... Kai sutikau buvusią žmoną, tai baigėsi mano taupumai“, - šiandien Rolandas atvirai apie gyvenimą po skyrybų, taupymo ypatumus, ir kaip buvusios žmonos Godos Alijevos apkaltintas jis jautėsi, kai teko sėstis į teisiamųjų suolą?

Ar krepšininkas vis dar vienišas? Ir kokius reikalavimus jis kelia būsimai išrinktajai?

Kita tema: intriguojanti ekstremalių distancijų bėgiko Audriaus Klimašausko gyvenimo istorija - 2400 kilometrų bėgimo per Meksiką, ar kad ir vienu ypu 400 per Lietuvą - nėra skirtumo, abu skaičiai skamba įspūdingai.

Tėvų mirtis, emigranto duona, sunki avarija, po kurios Audrius tarsi pakilo naujam gyvenimui - investavo į save 100 tūkstančių dolerių, ir pradeda naują gyvenimą.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai