Kasdienybės herojai. 60-metis Babtyno dvaro savininkas Šventoraitis apie perpus jaunesnę mylimąją ir kodėl namai keičia mūsų gyvenimus? (43)

55388
2020 m. gruodžio 11 d. 15:00
Vos 20 minučių kelio nuo Kauno, ir atsiduriame šalia Nevėžio esančiame daugiau nei 500 metų senumo Babtyno dvare. Čia mus pasitinka ir dvaro šeimininkas Mindaugas Šventoraitis, žinomas Kauno verslininkas. O į vidų pakviečia ir jo mylimoji Lina Lila. Prieš tris mėnesius ji atvyko į dvarą vesti mokymų jogos mokytojams, ir čia pasiliko.

Mindaugui 60, Linai - 32, tačiau amžiaus skirtumo jie nesureikšmina.

Mindaugas neslepia - perpus jaunesnė mylimoji užgydė antrųjų skyrybų sielos žaizdas.

„Aš iš karto atpažinau tobulą moterį“, - sako verslininkas.

Ką tik iš Balio grįžusi Lina jam juokais paantrina: „mano akimis, tai jam išvis pasisekė“.

Už kelis milijonus pardavęs verslą kaunietis Mindaugas mėgaujasi dvaro gyvenimu.

Kita tema: psichologė Egidija Šeputytė Vaitulevičienė daugybę metų veda seminarus, rašo psichologinius straipsnius ir privačiai konsultuoja lietuvius, tačiau nemažai visuomenės dėmesio sulaukė su kolege išleidusi knygą „Namų psichologija“ ir pradėjusi kalbėti apie tai, kaip erdvė, kurioje mes gyvename, veikia mūsų nuotaiką, o gal ir visą gyvenimą.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai