Kailių karalienė Nijolė Veličkienė pirmą kartą viešai papasakojo, ką jai teko patirti: teismai, laimėta kova su vėžiu ir vėl klestintis verslas (52)

48674
2019 m. gruodžio 13 d. 12:51
Kailių karaliene ir viena turtingiausių Lietuvos moterų vadinta Nijolė Veličkienė po ilgų metų pirmą kartą sėdasi priešais kameras papasakoti, ką jai teko patirti, kai teismas priteisė sumokėti 6 milijonus eurų.

„Man teko susimokėti už teisingumą. Padėjo tik priešai, o draugai išdavė“, - sako pirmojo nepriklausomos Lietuvos prekės ženklo „Nijolė“ įkūrėja.

Po medikų diagnozuoto ketvirtos stadijos vėžio Nijolė šiandien vėl švyti, intensyviai dirba, ir nešioja aukštakulnius. Kaip jai tai pavyko?

Po visų nesėkmių - Nijolė vėl klestinti verslininkė.

„Aš visada norėjau gyvenime daug pasiekti ir būti labai reikšminga“, - nevyniodama žodžių į vatą sako Nijolė ir turi labai svarbių patarimų tiems, kas trokšta užsidirbti milijoną.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - naujas interviu su gerai žinomu, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiu žmogumi.

Rekomenduojame

Naujausi