Išskirtinis Rūtos Ščiogolevaitės interviu: kodėl moteris iškvietė policiją ir su penkiais vaikais išėjo iš namųkita tema: Andrių Kandelį į teismą padavusios Viktorijos Gaidytės išpažintis (142)

228086
2020 m. kovo 13 d. 12:31
Išskirtinis penkto vaiko susilaukusios Rūtos Ščiogolevaitės interviu. Kodėl ji kvietė policiją, kodėl pasiėmusi visus vaikus išsikraustė iš namų ir apsigyveno nuomojamame būste? Rūta šiandien iki skausmo atvira - ji prisipažįsta, kad sužinojusi, jog laukiasi penktojo vaikelio, turėjo visokių minčių, ką daryti.

„Aš neslėpiu, kad iš tikrųjų yra labai labai sunku. Taip, tai yra faktas. Šiandien pirmą kartą pasakysiu tai, ko dar niekam nesakiau. Aš visada buvau labai griežtai prieš abortus“, - itin jautriame interviu sako žinoma dainininkė.

Kita tema: Andrių Kandelį už smurtą į teismą padavusios Viktorijos Gaidytės interviu ir kitų žinomo vyro kolegų liudijimai apie jį.

„Aš gyniausi, aš bandžiau iš jo išsivaduoti, mane aptiko realus šokas. Jis yra visiškai neprognozuojamas. Grasino, vartojo labai negražius sakinius, žodžius, išsireiškimus, nu tikrai žmogaus, kuris, na yra dugnas, o yra, kai žmogus jau pramuša tą dugną ir krenta žemyn ir žemyn, tai čia yra Andriaus Kandelio situacija“, - sako į teismą A. Kandelį padavusi Viktorija.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi