Iš Azijos grįžęs Grigaitis nerimauja dėl savo sveikatos, o Grigaliūnienė pasakoja apie kardinalius išvaizdos pokyčius (86)

154103
2020 m. vasario 28 d. 14:09
Ką tik iš Azijos grįžęs Žilvinas Grigaitis išsigandęs dėl koronaviruso - tos šalys slepia nuo mūsų tikrąją padėtį, nes bijo prarasti turistus.

„Tos šalys, kurios gyvena dabar iš turizmo, jos tiesiog slepia duomenis ir jos nepasako tikrosios situacijos“, - sako Žilvinas ir detaliai pasakoja, kokia panika kilusi Azijoje, kaip ištuštėjo prabangūs kurortai, ir kokių ekstremalių priemonių imasi turtingi kraštai - Honkongas ir Singapūras, kad apsisaugotų nuo 2700 gyvybių nusinešusios ligos.

Ar Žilvinas keliauja, nes Tėvynėje dėl ryškaus įvaizdžio karjeros siekti tapo per sunku? Juk apie Žilviną Grigaitį lietuviai dažnai sako - ką tas Žilvinas Grigaitis išvis dirba. Žilvinas atskleis ir savo santuokos statusą.

Kita tema - laidų vedėja bei renginių organizatorė Agnė Grigaliūnienė atvirai apie skyrybų skausmą ir kardinalius išvaizdos pokyčius - televizijoje ir renginiuose jai ne kartą užtrenktos durys, nes buvo per stora.

„Man yra pasakę - mes ieškom greitesnio, lengvesnio žmogaus“, - sako Agnė.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi