Erika Vitulskienė prakalbo apie Merūno karjerą ir trečią vaiką: poros skiriasi, nes vyrai neišlaiko šeimų, o žmonos nesirūpina namais (5)

73677
2019 m. gegužės 3 d. 12:44
Dainininko Merūno Vitulskio gerbėjai pastebėjo, kad jis mažiau koncertuoja, todėl jo žmonos Erikos klausiame tiesiai šviesiai - ar Merūno žvaigždė pradėjo gesti? Erika neslepia - jie išties ruošiasi tam laikui, kai Merūno populiarumas smarkiai sumažės: „Tikrai ruošiamės, ypač finansiškai. Visi įsivaizduoja, kad jei esi viešas žmogus, vadinasi, turi daug pinigų. Aš pati daug kur susiduriu su tuo savo versle - ai, ji gali sumokėt, taigi Vitulskienė, taigi jos tas vyras uždirba, o ji tai čia atėjo pažaisti su suknelėmis."

Erika įsitikinusi - poros skiriasi, nes vyrai nenori uždirbti pinigų ir išlaikyti šeimos, o žmonos - rūpintis buitimi, vaikais, puoselėti namų.

„Vis tiek vyras turi namo parnešti mamutą. Vadinasi, jaukumu namų rūpinasi žmona. Ir labai dažnai šeimos byra būtent dėl to, kad mes sumaišome šiuose vaidmenyse", - sako Erika.

Žinoma moteris, pernai įkūrusi savo mados namus, neslepia - ji skiria nemažai laiko, pastangų ir finansų savo išvaizdai: „Jeigu vyras vežasi į restoraną vestuvių metinių proga, tai jau stengiuosi sužibėti, o ir šiaip aš stengiuosi atrodyti kiek įmanoma tą dieną geriausiai. Mane labiausiai erzina stereotipas, kad vyrai myli tik kūdas moteris - tuos 90-60-90. Tikrai taip nėra. Tiesiog gal ta pilnesnė moteris nedrįsta paflirtuoti su vyru, pažaisti, dėl to vyrai žiūri į kūdas, ir bijo prieiti prie kitokių. Jei tu sėdi kampe susiraukusi."

Gyvenimo būdo laida apie tėvus „Kasdienybės herojai” - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - naujas interviu su gerai žinomu žmogumi, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiu tėvu ar mama.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai