Dainininkių Giulijos su Monika šlovė bei turtai Niujorke ir naują mylimąją pristačiusio Kojalos stulbinanti karjera (86)

139141
2020 m. vasario 21 d. 13:56
Dainininkės Giulija Baužienė ir jos dukra Monika Sakalauskaitė-Falcon vaikštinėdamos sostinės gatvėmis atrodo tarsi sesės. Moterys ne tik jau daug metų turi vienodas šukuosenas, tačiau ir rengiasi panašiai. Galime tik įsivaizduoti, koks stiprus ryšys jas sieja.

Tačiau Monika dabar itin reta viešnia Tėvynėje - šiandien ji sako, kad buvo verta prieš penkerius metus surizikuoti - palikti gimtąjį Kauną bei visus suplanuotus koncertus su mama, ir išvykti už Atlanto siekti tarptautinės operos solistės karjeros.

Monika ištekėjo už žymaus operos solisto ir mėgaujasi prabangiu gyvenimu, tuo tarpu Giulija sako, kad vyresnės kartos dainininkams mūsų šalyje sunku.

Kita tema: 29-erių politikos apžvalgininkas Lino Kojala atveria namų duris prestižiniame sostinės rajone. Stulbinanti jauno vyro karjera ir nauja mylimoji.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai