Blekaitytės sėkmė Ibizoje: už konsultaciją verslininkai moka 5000 eurų, o lietuvės šimtais keliauja sužinoti santykių paslapčių (3)

57856
2019 m. rugsėjo 27 d. 14:04
Asmeninių pokyčių konsultantė Leonora Blekaitytė Ibizoje sulaukė stulbinančios sėkmės. Kodėl milijonieriai jai moka tūkstančius, o kasmet po du šimtus moterų iš Lietuvos į salą keliauja trokšdamos pakeisti savo gyvenimą?

„Nemažai tokių, kurios trokšta sėkmingai ištekėti. Ne paslaptis, kad meilė yra didžiausias gyvenimo variklis. Deja, galiu patvirtinti, kad žinomos, turtingos ir visuomenėje vertinamos moterys yra dažnai nelaimingos, ir tam yra viena priežastis“, - sako Leonora.

Kokios problemos kamuoja pasaulio turtuolius ir kodėl vakarėliai iki paryčių su alkoholio upėmis nebemadingi jų tarpe? Ir kodėl nemiga, panikos priepuoliai, persivalgymas ir antsvoris yra raudonas signalas mums, kad privalome iš esmės keisti savo gyvenimą?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - naujas interviu su gerai žinomu, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiu žmogumi.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai